מלונות באגיסטרי

מלונות מומלצים : recommend hotels

*
שימו לב חלק מהמלונות עשויים להופיע בבוקינג.קום כמלאים בעוד יש להם עדיין חדרים זמינים שהם אינם "פתחו" להזמנה בבוקינג.קום, נכון שהכי בטוח להזמין דרך בוקינג, אבל נסו גם פנייה ישירה במייל, ייתכן ויש חדרים זמינים עבורכם..
 
מלון אואזיס סקאלה הוא אחד המלונות המומלצים והממוקמים במיקום הטוב ביותר על האי אגיסטרי ממש על קו החוף של סקאלה, צמוד לטברנות של העיירה ובמרכז העניינים על האי, ספוט מושלם לחופשה באי אגיסטרי, במלון יש גם טברנה עם אוכל יווני ואוכל בין לאומי ובנוסף בר נעים ויפה ממש על קו החוף, תענוג!
ראו אפשרות להזמנת מלון זה דרך בוקינג.קום
לאתר המלון : http://www.agistrihotels.com
טלפון 302297091085

מלון סארוניס מצוי במרחק של 40 שניות הליכה מחוף הים של סקאלה ביץ והוא גם צמוד לאחת הטברנות הטובות ביותר על האי [המנוהלת ע"י הבעלים של המלון], עיצוב המלון בצבעים של תחול ולבן ומרפסות השמש המקסימות המשקיפות אל הים, עושות את ההבדל, מלון יווני במיטבו.
ראו אפשרות להזמנת מלון זה דרך בוקינג.קום
לאתר המלון : http://www.saronis.com
טלפון : 302297091394

מלון קקריפליה מצוי בסקאלה בחלק הגבוה יותר של העיירה, מה שמספק נוף חווייתי של הים וגם בריזה נעימה מהים ברוב שעות היממה, ההמלון מצוי ממש על הים ויש לו ירידה פרטית לים, בנוסף הוא מצוי דקות הליכה מסקאלה ביץ, מאד מיוחד ואחד המומלצים ביותר אל האי אגיסטרי.
ראו אפשרות להזמנת מלון זה דרך בוקינג.קום
לאתר המלון
http://www.hotelinagistri.com/en
טלפון : 302297091596

מלון הדירות אקרוגיאלי מספק חוויה יוונית יחודית בינות לעצי זיתים ותפוזים בחלק הכפרי של האי אגיסטרי, בקקו מעט גבוה מהחוף, מה שמספק בריזה נעימה מהים והרגבה של לחיות בכפר יווני סמוך לקו החוף, הדירות נוחות ובעל הבית עוזר בכל בקשה, מאד נחמד.
סמוך למלון יש טברנות מעולות.
ראו אפשרות להזמנת מלון זה דרך בוקינג.קום
לאתר המלון : http://www.akrogiali-agistri.gr
טלפון : 302297091354

טוקסיטיס סטודיוס : אחלה של דירות בסגנון יווני פשוט ונעים שמתחתיהם יש את הטברנה הכי טובה על האי אגיסטרי ששמה גם טוקסיטיס, מלון הדירות מצוי במרכז הכפר סקאלה בין הסמטאות ובמרחק הליכה של שתי דקות מחוף הים.
לאתר המלון : http://www.agistri-studios.gr/
טלפון : 9128391093 3022

אפוסטולוס סטודיוס : גם מלון דירות יווני פשוט ומקסים בכפר סקאלה בין הסימטאות ועצי הפרי של הכפר, מקום שקט וול לחופשה יוונית מינימליסטית וכיפית, ראו גם אפשרות להזמנה דרך בוקינג קום .
לאתר המלון :http://www.agistri.com.gr/apostolou-studios/
טלפון : 306973390204
ראו אפשרות להזמנה דרך בוקינג.קום

קוקונאריס סטודיוס : מלון דירות יווני פשוט בחלק השקט של סקאלה עד הדרך למגלוכורי [ מילוס ] ובקרבת המינימרקט של הכפר, חלק מהדירות משקיפות לים, כולל חצר נעימה לברביקיו ואפשרות גם להשכרה של קטנועים לשיטוט באי המקסים, בחירה טובה נעימה באי אגיסטרי ואחת המומלצות על האי.
לאתר המלון : http://www.agistri.com.gr/koukounaristudios/
טלפון : 306973390204
ראו גם אפשרות להזמנה דרך בוקינג.קום

מטלמי סטודיוס : עוד מלון דירות נעים ומקסים וכולל גם בריכה במיקום מצויין באגיסטרי טאון [ סקאלה ] ממש שתי דפות מחוף הים ובקרבת הטברנות שלרצועת החוף, אחת הבחירות המומלצות ביותר של תיירים על האי אגיסטרי.
לאתר המלון :
http://www.meltemistudios.gr/
הזמנה דרך בוקינג.קום : בוקינג.קום